Prohledat tento blog

neděle 29. srpna 2010

Juniorka Viktorie se trápí, podlehla i nováčkovi

Ani na čtvrtý pokus nezískala rezerva Viktorie Plzeň tři body, naopak si na konto připsala další porážku. V rámci čtvrtého kola České fotbalové ligy nestačila Viktoria ani na nováčka ligy z Kunic a po porážce 0:2 a jediným získaným bodem se krčí na předposledním místě tabulky. Utkání začali domácí fotbalisté neslavně. Už ve čtvrté minutě ztečoval do sítě Balšánkův trestný kop hlavou Havlíček - 0:1. Hosté získali herní jistotu a míč půjčovali plzeňským mladíkům jen sporadicky. Druhá půle měla stejný scénář jako první. Uběhlo pět minut a míč se třepal v plzeňské síti podruhé. Exligista Koubek převzal ve vápně přihrávku a levačkou propálil Houdka. Západočeši se na žádný tlak nezmohli, několik ojedinělých závarů vyřešil s přehledem brankář Macháček. Rozčarování cítil i trenér Jiří Skála. "Velké zklamání dnes převažuje z našeho výkonu. Kunice nás přehrály ve všech směrech. Nám naopak chyběl důraz, nasazení, myšlenka. S takovým výkonem budeme jen těžko vyhrávat."

Viktoria Plzeň - Kunice 0:2 (0:1)
Branky: 4. T. Havlíček, 50. Koubek. Rozhodčí: Bohatý. ŽK: 3:1 (Sladký, Brož, Šlajs - Kordiak). Diváků: 100.

Viktoria: Houdek - Štefl, Brož, Mudra, Dvořák - Beránek (62. Herák), Šlajs, Sladký (57. Vitouš), Darida - Žůrek, Presl. Trenér Jiří Skála.