neděle 23. ledna 2011

Indoss doma dvakrát padl, body si odvezlo Vysoké Mýto i Chrudim

Futsalisté plzeňského Indossu si v první sezoně mezi českou elitou nevedou špatně. Pět kol před koncem základní části Jetbull Futsal ligy drží osmou příčku se čtyřbodovým náskokem na Jistebník, Severomoravané ale odehráli o zápas více.

Poslední dva duely na domácí palubovce ale Indoss nezvládl. Nejprve v Plzni loupili futsalisté Vysokého Mýta, o čtyři dny později v dohrávce patnáctého kola vyučovala Chrudim.

ERA-PACK Chrudim deklasovala Plzeň v prvním vzájemném utkání 12:2 a střelnici si otevřela i v utkání na západě Čech. Po sedmdesáti sekundách byl stav 0:3 a na světě nový střelecký rekord soutěže. Indoss sice korigoval skóre, ale do kabin se odcházelo za stavu 6:2 pro hosty.

Ve druhé půli domácí zaskočili českého suveréna hrou vabank, Chrudim si ale výhru bezpečně pohlídala. Na konečných 4:9 z pohledu nováčka soutěže upravil ve 39. minutě hostující Vladyka.

Plzeň i přes vysokou porážku předvedla statečný výkon a sehrála s pětinásobným českým mistrem pohlednou partii.