pondělí 6. prosince 2010

Bolevec vstoupil do halové sezony výhrou

Halová extraliga pozemních hokejistů nabídla první dvě střetnutí. HC Bolevec 1970 rozstřílel svého městského soka z Litic vysoko 7:3, ve druhém utkání na výborný výkon však nenavázal a podlehl Hradci Králové 1:3.

V utkání plzeňských týmů od začátku jasně dominoval outsider z Bolevce. Hned v úvodní minutě se trefil Krýsl a ještě do poločasu navýšili Jungmann a Bicek vedení svého celku na 3:0. Ve druhém dějství skóroval znovu Bicek a Bolevec pak kontroloval pohodlný náskok. Až pak se prosadili i hosté, jmenovitě Koryťák a Soukup. Drama ale bolevečtí hokejisté nepřipustili, protože hrdina zápasu Bicek zkompletoval svůj hattrick. Hosté ještě zkusili hru bez brankáře, ale dvakrát inkasovali. Konečnou podobu dal výsledku Niclas v samotném závěru Niclas.

Proti Hradci Králové došel plzeňskému celku střelecký prach. Po smírné první půli rozhodli Východočeši o svém vítězství 3:1 ve druhém dějství. Jedinou branku Bolevce si připsal Kindl.

HC Bolevec 1970 – Plzeň-Litice 7:3 (3:0)
HC Bolevec 1970 - Hradec Králové 1:3 (1:1)

Bolevec: Vacátko – Hruška, Bicek – Krýsl, Jungmann, Kindl, střídali: Pravda, Fretschner, Růžička.