středa 24. listopadu 2010

Viktoria postupuje do čtvrtfinále, odveta v Opavě nabídla šest branek

Fotbalisté plzeňské Viktorie si zahrají čtvrtfinále Ondrášovka Cupu. Loňský vítěz soutěže remizoval v odvetném utkání na hřišti Opavy 3:3, což zajistilo Plzeňanům postup.
Viktoria vykročila rázně za postupem již v domácím duelu, ve kterém zvítězila 3:0. Tentokrát ji však nadšeně hrající soupeř dostal pod tlak a ve 13. minutě stáhl náskok Plzně Knapp. Vedoucí celek Moravskoslezské ligy však zmrazil o šest minut později vyrovnávacím gólem Bakoš. Slezané nesložili zbraně a v závěru první půle strhli vedení na svoji stranu. Z pokutového kopu se podruhé prosadil ex-plzeňský Knapp. Ve druhém dějství hosté zvýšili obrátky, zpřesnili kombinaci a po proměněných penaltách Rezka a Horvátha poprvé vedli. Vítězství ale Západočeši neudrželi, protože dvanáct minut před koncem se trefil Neubert.
To ale nemohlo plzeňským zkazit radost z postupu. Viktoria se probila do jarního čtvrtfinále, kde ji čeká silný celek Mladé Boleslavi.