Prohledat tento blog

sobota 12. února 2011

Indoss prodloužil černou sérii a uzavřel si bránu do play-off

Futsalisté plzeňského Indossu nestačili ve včerejším večerním duelu na pražskou Slavii a po prohře 1:3 si definitivně zavřeli bránu do vyřazovacích bojů.

Nováček Jetbull ligy přitom vlétl na elitní futsalovou scénu jako uragán a hned v prvním kole přivezl tři body z palubovky Bohemians. Do poloviny prosince se Indoss držel v klidných vodách, jenže pak přišel strmý pád a Plzeňané vypadli z elitní osmičky. Z posledních sedmi duelů získali jediný bod.

Včerejší přímý souboj o play-off vyzněl lépe pro Pražany, kteří si výhru zajistili už v první půli. Skóre utkání otevřel ve třetí minutě z bleskového protiútoku Zapletal. V 17. minutě vedli červenobílí už 3:0, domácí sice ještě do přestávky snížili, ale hosté si ve druhém dějství vítězství a postup do play-off pohlídali.

Indoss Plzeň tak uzavře premiérovou sezonu v nejvyšší tuzemské soutěži mimo play-off, základní část uzavře na palubovce Jistebníku příští týden.