sobota 19. června 2010

Viktoria remizovala v divokém zápase na Slavii

Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali ve svém třetím přípravném zápase v Praze na Slavii. Po výhrách 4:0 nad divizním celkem Doubravky a 2:1 nad třetím týmem gruzínské ligy FC Zestafoni 2:1 stále svěřenci trenéra Vrby nepoznali v přípravě hořkost porážky. Utkání v tréninkovém areálu v Edenu sledovalo na dvě stovky fanoušků a ti rozhodně se nenudili. Úvod vyšel lépe Pražanům, kteří si vytvořili několik brankových příležitostí, leč bez gólového efektu. Skóre otevřel až po půl hodině hry chladnokrevný Tatanašvili. Druhý poločas začala obě mužstva v naprosto pozměněných sestavách. V 55. minutě konečně protrhli "Sešívaní" střeleckou smůlu. Po rohovém kopu a následném závaru se nejlépe zorientoval Contriste a srovnal. Poté opět úřadovali Západočeši. Po trefách mladíků Vaněčka a Hory šli do dvougólového trháku. Jenže v závěru se potvrdilo okřídlené "nedáš, dostaneš", kdy po několika slibných šancích Viktorie udeřilo na druhé straně. Argentinský kanonýr Contriste mezi 85. a 90. minutou zkompletoval hattrick a vyrovnal na konečných 3:3.