středa 30. června 2010

Tažení za titulem zakončili kanonádou

Mistři, mistři! znělo v sobotu sportovním areálem v Liticích. Domací pozemní hokejisté totiž ve druhém finálovém utkání vymazali Bohemians Praha ze hřiště a mohou oslavovat premiérový titul. Úvodní střetnutí zvládli Litice až po penaltovém rozstřelu 3:2. Pražané byli Liticím důstojným soupeřem pouze v prvním klání. Ve druhém vtrhli domací pozemkáři do utkání jako uragán a po první půli svítilo na ukazateli stavu skóre 4:0. Hráči Litic měli utkání pod kontrolou, ve druhém poločase přidali ještě tři trefy. Hattrickem se blýskl David Vychron. Pozemní hokejisté Litic navázali na dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili ziskem nejcennějšího kovu.